Biz Kimiz?

Doğukan Reklam” kurucusu Hüseyin Değirmenci reklam sektörüne ilk kez Cağaloğlu’nda bir matbaada adım atmıştır. Daha sonra çeşitli vesileler ile Açıkhava reklam sektörüne kendi kurduğu Doğukan Reklam firmasıyla reklam sektöründe resmi olarak kendi adını ilan etmiş. 1998 Yılından bu yana Açıkhava reklam sektörüne yönelik hizmet vermektedir. 2012 yılından bu yana kutu harf makinaları üzerine ithalat , ihracat ve yerli üretim malzemeleri yapmaktadır. Makinaların sarf malzemeleri yedek parçaları ve servisi verilmektedir.Yeni yapılanmada kurumsal ismimiz HD MAKİNA ve POLİPLEKS olarak devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımcı olarak katılıp bu alanda makinamızın ve firmamızın tanıtımını en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Yurtiçi ve Yurtdışı dahil olmak üzere 100'den fazla makinamız çalışmaktadır.Her geçen gün büyüyen müşteri ağımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Mensubu olmaktan gurur duyulan Makina ithalatı, ihracatı ve reklam ekipman üretimleri alanında öncü, saygın, kaliteli ve en çok tercih edilen bir firma olma yolunda ilerlemektir
1998

Yılından Bugün'e

Misyonumuz

Kutu harf makinaları , Lazer kaynak makinaları , Punto kaynak makinaları ve Kutu harf yan ürünleri alanın da güvenilir bir firma olmaktır.

Fuar'da Biz